شرکت خدمات فنی رنا

خط مشی کیفیت
مهر ۲۲, ۱۳۹۵
شرکت کاوه خودرو سایپا
مهر ۲۲, ۱۳۹۵
نمایش همه

شرکت خدمات فنی رنا

شرکت خدمات فنی رنا

شرکت رنا در سال ۱۳۳۶ وبا سرمایه اولیه ده میلیون ریال به مدت نامحدود شروع بکار کرد. فعالیت اصلی شرکت در ابتدا ورود کامیون و ماشین الات کشاورزی بوده است. بعد از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ، شرکت رنا تحت پوشش وزارت صنایع سنگین قرار گرفت اما در سال ۱۳۶۲ با توجه به زمینه فعالیت شرکت ، به وزارت بازرگانی به صورت وکالتی واگذار گردید. در سال ۱۳۷۰ بنا به توافق دو وزارت خانه ، شرکت رنا برای دومین بار تحت پوشش وزارت صنایع و معادن ایران قرار گرفت.
فعالیت شرکت بنا بر اصلاحیه صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده در مورخ ۱۳۷۳/۸/۲۲ به ورود کامیون ولوو ، وانت نیسان و هر نوع خودروی سبک وسنگین دیگر ، ماشین الات صنعتی و کشاورزی در زمینه ساخت ، تهیه و توزیع قطعات در داخل کشور مبدل گردید. نام شرکت از سال ۷۶ از شرکت رنا به شرکت به شرکت خدمات فنی رنا تغییر یافتو در سال ۱۳۷۹ به وجب قرارداد ۷۹/۳۱۰۶ سهام ان به صورت ۱۰۰% از سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران به شرکت سایپا دیزل واگذار گردید.
هدف شرکت سایپا دیزل از خرید شرکت خدمات فنی رنا ارائه خدمات پس از فروش به محص۳ولات تولیدی ان شرکت بود.
در حال حاضر شرکت خدمات فنی رنا با همین رسالت در زمینه ارائه خدمات تعمیراتی و تامین قطعات یدکی برای خودروهای تولیدی شرکت سایپا دیزل در دوران گارانتی و وارانتی فعالیت دارد. در این راستا شرکت خدمات فنی رنا از طریق شبکه سازی برای پشتیبانی مشتریان در کلیه نقاط کشور نمایندگی های مجاز را ایجاد نموده است و تعمیر گاه مرکزی خود را جهت الگو سازی خدمات ویژه به مشتریان ایجاد و تجهیز نموده است. همچنین این شرکت عهده دار مسئولیت تهیه و توزیع کلیه قطعات یدکی مورد نیاز در دوران گارانتی و وارانتی برای محصولات شرکت سایپا دیزل میباشد.
شرکت خدمات فنی رنا با شرکت های سایپا دیزل ، ولوو از کشور سوئد ، رنو از کشور فرانسه ، دانگ فنگ و یوتانگ از کشور چین ارتباط داشته و به عنوان شریک تجاری در داخل ایران با انها همکاری میکند. مشتریان این شرکت کلیه صاحبان حقیقی و حقوقی خودروهای تولیدی شرکت سایپا دیزل متقاضی تامین قطعه و یا دریافت خدمات تعمیراتی مراجعه میباشند.
شرکت خدمات فنی رنا برای انکه بتواند بر اساس راهبرد ها و راهکارهای تعرف شده خود حرکت کند و درک کاملی از استاندارد ISO و سایر نقاط قوت فعلی و یا نواحی قابل بهبود خود داشته باشد ، با استفاده از مدلهای مدیریت کیفیت ، استاندارد های مورد نیاز ارائه کیفی خدمات در راه شناخت و تشریح مسیر سازمان در جهت تعالی حرکت مینماید. لذا شرکت رنا در سال ۱۳۸۵ موفق به اخذ استاندارد مدیریت کیفیت ISO9001:2004و در سال ۱۳۸۸ اقدام به ابقاء این گواهینامه با ورژن ۲۰۰۸ از شرکت توف نورد نمود. همچنین در سال ۱۳۸۶ در راستای حفظ محیط زیست و اهمیت رعایت الزامات قانونی محیط زیست ، موفق به اخذ استاندارد مدیریت کیفیت ISO14000 از شرکت توف نورد ایران گردید. را در سال ۱۳۸۹ و در راستای ISO10002بمنظور ارتقاء و توسعه منابع انسانی و مهارت های پرسنلی ، استاندارد اموزشی IMQرا از شرکت بهبود فرایند رسیدگی به شکایت در سال ۱۳۹۰ استاندارد رسیدگی به شکایت مشتریان دریافت نمود. و تا کنون کلیه سیستم های مذکور در سازمان ابقاء شده است.
تماس با دفترمرکزی

Instead, they should concentrate on the main idea, instead of essay writers service the negative or positive faces of this thought.

پست الکترونیک:Info@rena.ir
آدرس وب سایت:http://www.rena.ir
تماس با تعمیرگاه
تلفن:۴۴۹۸۷۵۱-۹ ۰۲۱
تلفن گویا:۴۴۹۰۷۶۷۱ ۰۲۱
نشانی: کیلومتر ۱۹ جاده مخصوص کرج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *